Agencja Marketingu Cyfrowego

PROGRAM PARTNERSKI

WIRTUALNA ASYSTENTKA

Oferta dla Wirtualnych Asystentek

Program Partnerski G-SEO Polska przewiduje nawiązanie szerokiej współpracy z Wirtualnymi Asystentkami. Głównie ze względu na to, że są to osoby o wielu talentach, które chętnie podnoszą swoje kwalifikacje, wnoszą ogromną wartość do każdego zespołu, oraz doskonale uzupełniają każdy z nich.

Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie tematyką Digital Marketingu, SEO, Web Developmentu, czy Copywritingu wśród tej grupy zawodowej. Program Partnerski G-SEO Polska powstał właśnie po to, aby wspierać Wasz rozwój i czerpać obopólne korzyści z współpracy.

Kto może wziąć udział w programie?

Zapraszamy do Programu Partnerskiego G-SEO Polska wszystkie Wirtualne Asystentki, zainteresowane budowaniem swojej własnej Marki Osobistej, lub nauką SEO, Digital Marketingu, Web Developmentu, czy Copywritingu.

Niezbędna przy współpracy będzie umiejętność komunikacji asynchronicznej, lekkie pióro, umiejętność biegłego poruszania się po sieci, wykonywanie skutecznego researchu, oraz realizacja zadań związanych rozwojem G-SEO Polska. Te umiejętności są niezbędne, ze względu na formę prowadzonej współpracy.

Zasady współpracy

Oferta G-SEO Polska

 • Darmowe utworzenie wizytówki internetowej z blogiem dla Twojej marki osobistej!
 • Darmowe i kompleksowe doradztwo przy tworzeniu marki osobistej.
 • Darmowe publikowanie treści związanych z branżą Digital Marketingu – podpisane imieniem i nazwiskiem VA.
 • Darmowe wyświetlanie w wyszukiwarkach, według własnego wkładu pracy w budowanie marki osobistej.
 • Darmowa nauka on-page oraz off-page SEO.
 • Darmowe wsparcie w nauce Web Developmentu WordPress.
 • Darmową naukę pisania i korygowania treści (Copywriting) zoptymalizowanych pod kątem SEO.
 • Współpraca w zakresie wymiany backlinków - budowanie pozycji Twojej marki.
 • Pełne wsparcie w procesie budowania marki osobistej.

Wymagania G-SEO Polska

 • Zaangażowanie w budowanie trwałych relacji Partnersko - Biznesowych w ramach Programu Partnerskiego G-SEO Polska.
 • Realizowanie zadań dla G-SEO Polska jako Wirtualna Asystentka - m. in. research, kontakt z partnerami, koordynacja zadań, budowanie wizerunku Programu Partnerskiego.
 • Pisanie materiałów na blogi tematyczne. Każdy artykuł zostanie podpisany Twoim imieniem oraz nazwiskiem - zaczniesz w ten sposób budować swoją własną markę osobistą! Wszystkie z nich dostępne będą w Portfolio na Twojej stronie.
 • Dobieranie do każdego artykułu 2 - 3 zdjęć/grafik związanych z konkretnym tematem. Dostarczymy Ci nawet źródła, gdzie w łatwy sposób znajdziesz rewelacyjne zdjęcia!
 • Podczas pisania artykułów stosowanie się do wskazówek SEO. Dzięki temu Twoje materiały pojawią się bardzo wysoko w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google - budując jednocześnie Twoją Markę Osobistą!

Zakres pracy

Zostanie on ustalony wspólnie z Tobą, w sposób indywidualny. Wycenimy naszą pracę na liczbę Twoich godzin pracy. Cała współpraca odbywa się na zasadzie barteru.

Elastyczna oferta dla każdego Partnera G-SEO Polska!

Uważasz, że możesz sobie nie poradzić z częścią zadań? Żaden problem – spersonalizujemy ofertę oraz wymagania w sposób dopasowany do Twoich potrzeb oraz możliwości. Zależy nam przede wszystkim na trwałych relacjach z Partnerami G-SEO Polska.

Pozostałe profity

Udział w Programie Partnerskim G-SEO Polska wiąże się z całym pakietem korzyści. Wartościowa sieć partnerów jest kluczem w kreowaniu swojej pozycji w cyberprzestrzeni. Nie czekaj i znajdź swoje miejsce w sieci!

Wartość oferowanego przez nas pakietu to aż 3499 zł!

Scroll to Top