Agencja Marketingu Cyfrowego

PROGRAM PARTNERSKI

Wizja Programu Partnerskiego

Naszym celem jest stworzenie silnych relacji partnersko – biznesowych. Jesteśmy przekonani, że najlepszą drogą do osiągnięcia sukcesu, jest nawiązywanie i pielęgnowanie relacji, które prowadzą do obopólnych korzyści. Nasi partnerzy mogą liczyć na nasze pełne wsparcie. Zarówno marketingowe, technologiczne, jak i językowe. Każda osoba lub firma dołączająca do naszego programu, przechodzi przez indywidualnie opracowaną ścieżkę rozwoju, która pozwala na osiągnięcie wspólnie ustalonych celów.

Kto może wziąć udział w programie?

Program Partnerski G-SEO Polska nie posiada ograniczeń, które wykluczałyby kogoś już na początkowym etapie współpracy. Jesteśmy otwarci na dialog oraz współpracę atrakcyjną dla obu stron. 

Przeprowadzimy wywiad z osobami, firmami lub instytucjami zainteresowanymi współpracą w ramach Programu Partnerskiego G-SEO. Ustalimy wspólnie jakie korzyści mogą płynąć z podjęcia kooperacji, oraz zadecydujemy w jakim zakresie chcemy współpracować.

Kogo aktualnie szukamy?

Od samego początku G-SEO Polska realizuje swoją strategię, która została szczegółowo dopasowana do zapotrzebowania branży oraz możliwości. Ze względu na ukierunkowany rozwój, posiadamy już listę potencjalnych Partnerów Biznesowych, którymi jesteśmy zainteresowani w szczególności.

Poszukiwany - poszukiwana:

Nie ma Cię na liście poszukiwanych? Nie przejmuj się.

Jeżeli uważasz, że możesz zaoferować wartościową współpracę w zamian za nasze usługi – koniecznie skontaktuj się z nami! Porozmawiamy i ustalimy w jakim zakresie możemy podjąć współpracę, w celu uzyskania korzyści dla obu stron.

Co oferuje G-SEO Polska?

G-SEO Polska w ramach Programu Partnerskiego oferuje pełny dostęp do swojej oferty – w zamian za współpracę i zaangażowanie. Dokładnie tak, już dzisiaj możesz skorzystać ze wszystkiego co w swojej ofercie posiada G-SEO Polska. Jedynym warunkiem jest zaangażowanie się we współpracę. Stawiamy na transparentność, osiąganie wyników oraz dobrą atmosferę – opartą na zaufaniu i wspólnym dążeniu do celów.

Interesuje Cię bardziej konkretna odpowiedź? Oto ona:

Dzięki podjęciu z nami współpracy w ramach Programu Partnerskiego, możesz liczyć między innymi na następujące profity.

  • Kreowanie własnej Marki Osobistej lub Brand Building,
  • posiadanie własnego serwisu internetowego,
  • posiadanie własnego kanału do komunikacji ze swoimi odbiorcami,
  • pozyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarkach internetowych,
  • pozyskanie nowych zasięgów przy wykorzystaniu kanału Social Mediów,
  • utworzenie własnych grup odbiorców przy użyciu odpowiednich kanałów komunikacji,
  • możliwość współpracy w ramach nauki SEO,
  • wsparcie w kwestii link buildingu oparte o sieć Partnerów Biznesowych,
  • możliwość zarabiania na linkowaniu dla zleceniodawców spoza Programu Partnerskiego.

Wciąż zastanawiasz się czy Program Partnerski G-SEO jest dla Ciebie?

Nawiąż z nami wspołpracę w ramach Programu Partnerskiego

Scroll to Top