Kilka słów o nas

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla wszelkich działalności zlokalizowanych w internecie, ale również dla firm i osób, które dopiero chcą wejść do cyfrowego świata. Naszą główną domeną jest tworzenie stron i sklepów internetowych, pomoc w budowaniu marek osobistych, organizacja i prowadzenie mediów społecznościowych, a także planowanie strategii marketingu treści i jego realizacja.

Powered by G-SEO Polska

Naszą wielką pasją jest budowanie własnych prosperujących projektów o potencjale wzrostowym, tworzenie różnego rodzaju społeczności użytkowników / klientów oraz dostarczanie im wysokiej jakości, bezpłatnych i merytorycznych treści.

Nasze projekty

Prowadzimy i utrzymujemy produkty, których jesteśmy twórcami. Dbamy o ich strategię rozwoju, jakość contentu oraz wszelkie inne aspekty.

CYBERFAZA - Podcast o marketingu i działalności w sieci

Asystentkowo.pl - Niezależny Portal Wirtualnej Asystentki

Krótka historia i duże zaangażowanie

Naszą działalność związaną z Marketingiem Cyfrowym zaczęliśmy zaledwie w 2019 roku, po kilku latach intensywnych przygotowań. Początkowo nasza cała oferta, dostępna była w innych produktach, które zobaczyły światło dzienne. W roku 2020 zdecydowaliśmy się na stworzenie brandu G-SEO Polska. Wykorzystujemy nowoczesne i zoptymalizowane rozwiązania dla naszych klientów.

Program Partnerski, który pomaga rozwinąć skrzydła

Jesteśmy twórcami innowacyjnego Programu Partnerskiego, który jest silnie zorientowany na budowanie wartościowych relacji i wzajemną pomoc. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, wspólnie tworzymy nowe możliwości i systematycznie pogłębiamy nasz zakres wiedzy. Mając w zespole duży przekrój specjalistów z wielu dziedzin, sukcesywnie przesuwamy swoje granice do przodu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Stawiamy na proste, skuteczne oraz intuicyjne rozwiązania, w celu osiągnięcia wysokich wyników.

Łatwość podjęcia współpracy

Dostarczamy gotowe produkty dla naszych klientów. Wystarczy, że opowiesz nam w jaki sposób ma wyglądać Twój projekt, a my go dla Ciebie stworzymy.

Indywidualne podejście

Każda nasza realizacja jest wyjątkowa. Oznacza to, że podchodzimy do niej w sposób kompleksowy i nieszablonowy. Kluczem do sukcesu jest prawidłowe rozpoznanie potrzeb klienta, a następnie wdrożenie odpowiedniego rozwiązania.

Sprawdzone rozwiązania

Bazujemy na sprawdzonych, intuicyjnych i powszechnych rozwiązaniach. Dzięki temu Twoja Strona Internetowa lub Sklep, będą w pełni konfigurowalne i łatwe do modernizacji w przyszłości.

Dziękujemy za zaufanie

Każde kolejne zlecenie jest dla nas wielką oznaką zaufania. Dziękujemy wszystkim dotychczasowym klientom i partnerom za owocną współpracę. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas rozwiązania były nowoczesne, skuteczne i łatwe w późniejszej obsłudze. Miejsce w którym się dzisiaj znajdujemy, zawdzięczamy w dużej mierze członkom Programu Partnerskiego G-SEO Polska. To dzięki Wam możliwy jest tak szybki rozwój i skalowanie naszej działalności.